Regulamin

Serdecznie witamy Państwa w Willi Za Cieszynianką. Jest nam niezmiernie miło gościć Państwa. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem, który ma służyć zapewnieniu spokojnego i bezpiecznego pobytu naszych Gości.                              

§1 

1. Pokoje są wynajmowane na doby.

2. Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 15:00 w dniu przyjazdu, a kończy o godz. 11:00 w dniu wyjazdu. Nie opuszczenie pokoju w dniu wyjazdu do godziny 11:00 (bez wcześniejszego uzgodnienia z obsługą) skutkuje dopłatą za kolejną dobę – mimo to pokój należy opuścić wedle złożonej rezerwacji.

3. Cisza nocna obowiązuje od 22:00 – 7:00. W przypadkach nagminnego zakłócania ciszy nocnej oraz niestosowania się do powszechnie panujących norm obiekt może odmówić świadczenia dalszych usług, co nie zwalnia klienta z obowiązku zapłaty za całą rezerwację. Osoby szukające miejsca na imprezy prosimy o niedokonywanie rezerwacji w naszej Willi.

4. Korzystanie z aneksu kuchennego podczas ciszy nocnej jest zabronione.

5. W godzinach 22:00 – 7:00 w pokojach mogą przebywać tylko i wyłącznie goście naszego obiektu.

6. W obiekcie obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów, wyrobów tytoniowych i e-papierosów. Zakaz dotyczy także balkonów. Za palenie w pokoju lub łazience naliczana jest opłata 1000zł. Palić można przed budynkiem w miejscu do tego wyznaczonym.

7. W obiekcie obowiązuje całkowity zakaz przebywania i wprowadzania zwierząt.

8. Za rzeczy wartościowe pozostawione w pokoju nie odpowiadamy.

9. Za zgubienie kluczy opłata wynosi 100zł.

10. Za wszystkie zniszczenia w ośrodku odpowiada finansowo klient.

11. Parking wokół budynku jest bezpłatny, monitorowany i niestrzeżony.

12. Zabrania się wchodzenia w butach narciarskich i wnoszenia sprzętu narciarskiego/snowboardowego do budynku. Sprzęt narciarski proszę zostawić w specjalnie do tego przygotowanej narciarni. Dotyczy to również rowerów i wózków dziecięcych.

13. Dzieci do lat 16 mogą korzystać z placu zabaw pod nadzorem rodziców.

14. Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe zabronione jest używanie w pokojach hotelowych żelazka, grzałek, czajników elektrycznych i podobnych urządzeń nie stanowiących wyposażenia pokoju.

15. Przedmioty pozostawione w naszym obiekcie przechowujemy 7 dni. Po upływie tego okresu przedmioty ulegną likwidacji.

16. Przedmioty pozostawione w pokoju przez wyjeżdżającego Gościa, będą odesłane na wskazany przez Gościa adres na jego koszt.

17. Istnieje możliwość darmowego pozostawienia bagaży w obiekcie w dniu przyjazdu/ wyjazdu – wedle ustaleń z obsługą.

18. Prosimy o jak najszybsze zgłaszanie nieprawidłowo funkcjonującego wyposażenia budynku, w celu jak najszybszego usunięcia usterek.

§2

1. Cennik podany na stronie zacieszynianka.pl nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

2. Do podanych cen należy doliczyć opłatę miejscową, która wynosi 2 zł za każdy dzień pobytu od osoby.

3. Od 1.11.2023 chęć otrzymania Faktury VAT na firmę prosimy zgłaszać w trakcie dokonywania rezerwacji. Nie poinformowanie obsługi o tym fakcie skutkować będzie wystawieniem faktury pomniejszonej o przelany wcześniej zadatek. Klauzuli tej nie podlegają faktury wystawione na osobę fizyczną.

4. Przy rezerwacji wymagany jest zadatek w wysokości minimum 30 %, ale nie mniejszy niż wartość pierwszej doby. Nie stawienie się klienta w pierwszej dobie (bez wcześniejszego powiadomienia) równoznaczne jest z anulacją rezerwacji, a zadatek przepada.

5. W przypadku rezygnacji z pobytu zadatek nie podlega zwrotowi.

6. Resztę należności należy uregulować najpóźniej w dniu przyjazdu w gotówce.

7. Rezerwacja potwierdzona i następnie niewykorzystana w całości na skutek wcześniejszego wyjazdu lub późniejszego przyjazdu obciąża Gościa w 100% wartości usługi, zgodnie z pierwotnie złożoną rezerwacją.

8. Dzieci do lat 3 – 40zł/noc bez świadczeń.

9. Łóżeczko dla dziecka (z pościelą) – 20zł/dobę.